FreshMail.pl
Zapytaj o ofertę: +48 71 712 39 26, telefon alarmowy (tylko dla Klientów): +48 665 888 901 info@bissole.pl | Zapisz się do newslettera

Linie lotnicze

Polecamy praktyczny przewodnik po liniach lotniczych, najbardziej popularnych w Polsce. Zamieszczamy w nim krótką historię linii, informacje o oferowanych usługach (zwłaszcza o dostępnych klasach rezerwacyjnych i bagażu) oraz flocie jaką dysponuje, kodzie IATA danej linii a także jej przynależności do sojuszu lotniczego.

Obecność linii w danym sojuszu lotniczym daje już wstępną informację o  łączeniu punktów w programach lojalnościowych, a także o możliwościach łączenia danych przelotów w na lotach wieloodcinkowych. Choć czasem zdarza się, że linie mimo przynależności do różnych sojuszy, łączą swoje przeloty na zasadzie tzw. Code share’ów. Dzięki temu wzrasta liczba dostępnych połączeń. Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące przelotów zawsze podajemy przy rezerwacji biletu, gdyż są one często zależne od obowiązujących promocji czy klasy rezerwacyjnej przelotu.

 

Zapisz się do newslettera

Otrzymasz voucher o wartości 100 zł!

Wyrażam zgodę na subskrypcję

FreshMail.pl